Matchen preminiemen U10

Trainers:

Coenen Toon

Jeuris Ben

Zahraoui Fared

Deze kalender ondergaat regelmatig wijzigingen.

Kijk daarom op de weekendkalender !!!

 

U10 A

12-01-2019 11:45 KFC HELSON HELCHTEREN A NIV.3 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -  
19-01-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 FC MAASLAND NO A NIV.3-2

  -  
27-01-2019 09:45 JONG ST. TRUIDEN A NIV.3-2 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -  
02-02-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 SPOUWEN-MOPERTINGEN A NIV.3-2

  -  
09-02-2019 13:30 ZONHOVEN VV A NIV.3 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -  
16-02-2019 11:00 LOMMEL SK C NIV.3-2 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -  
23-02-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 K.ST. ELEN A NIV.3-2

  -  
09-03-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 KFC HELSON HELCHTEREN A NIV.3

  -  
17-03-2019 10:00 FC MAASLAND NO A NIV.3-2 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -  
23-03-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 JONG ST. TRUIDEN A NIV.3-2

  -  
30-03-2019 13:00 SPOUWEN-MOPERTINGEN A NIV.3-2 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -  
06-04-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 ZONHOVEN VV A NIV.3

  -  
13-04-2019 11:00 W. KOERSEL A NIV.3-2 LOMMEL SK C NIV.3-2

  -  
27-04-2019 09:30 K.ST. ELEN A NIV.3-2 W. KOERSEL A NIV.3-2

  -            
 
U10 B
12-01-2019 12:15 WS SCHOONBEEK-BEVERST A NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -  
19-01-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.3-2

  -  
26-01-2019 13:00 VK GESTEL NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -  
02-02-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 THOR HASSELT A NIV.3

  -  
09-02-2019 10:00 ZONHOVEN VV B NIV.3-2 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -  
17-02-2019 10:00 SP. HASSELT NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -  
23-02-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 RC HADES KIEWIT C NIV.3

  -  
09-03-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 WS SCHOONBEEK-BEVERST A NIV.3

  -  
16-03-2019 09:30 HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.3-2 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -  
23-03-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 VK GESTEL NIV.3

  -  
30-03-2019 10:30 THOR HASSELT A NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -  
06-04-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 ZONHOVEN VV B NIV.3-2

  -  
13-04-2019 11:00 W. KOERSEL B NIV.3-2 SP. HASSELT NIV.3

  -  
27-04-2019 12:30 RC HADES KIEWIT C NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3-2

  -            

 

U10 C

 

12-01-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 WS LINKHOUT A NIV.2-1

  -  
19-01-2019 10:00 THES SPORT TESSENDERLO C NIV.2-1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
26-01-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1

  -  
02-02-2019 09:30 LOMMEL SK D NIV.2-1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
09-02-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 KFC HAM UNITED F NIV.1

  -  
16-02-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 FC PAAL-TERVANT B NIV.1

  -  
23-02-2019 11:00 THOR HASSELT C NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
10-03-2019 09:30 WS LINKHOUT A NIV.2-1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
16-03-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 THES SPORT TESSENDERLO C NIV.2-1

  -  
23-03-2019 09:30 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
30-03-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 LOMMEL SK D NIV.2-1

  -  
07-04-2019 09:30 KFC HAM UNITED F NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
13-04-2019 11:00 FC PAAL-TERVANT B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
27-04-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 THOR HASSELT C NIV.1

  -