Matchen Debutantjes U7 januari tot april 2015.

Trainers :

A   Bram Smeets     

B   Jordy Leyssens     

C Jelmer Quaden     

 

Deze kalender ondergaat regelmatig wijzigingen.

Kijk daarom op de weekendkalender !!!

U7 A

24-09-2017 11:00 W. KOERSEL A NIV.2 KFC HELSON HELCHTEREN B NIV.2

  -  
01-10-2017 10:00 SP.WIJCHMAAL B NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2

  -  
08-10-2017 11:00 W. KOERSEL A NIV.2 STAL SPORT NIV.2

  -  
15-10-2017 10:00 RACING PEER NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2

  -  
22-10-2017 09:30 K.S.K. MEEUWEN B NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2

  -  
28-10-2017 09:30 SK HEUSDEN 06 A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2

  -  
05-11-2017 11:00 W. KOERSEL A NIV.2 KATTENBOS SP. A NIV.2

  -  
11-11-2017 09:30 KFC HELSON HELCHTEREN B NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2

  -  
19-11-2017 11:00 W. KOERSEL A NIV.2 SP.WIJCHMAAL B NIV.2

  -  
25-11-2017 10:15 STAL SPORT NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2

  -  
03-12-2017 11:00 W. KOERSEL A NIV.2 RACING PEER NIV.2

  -  
 

 

U7 B

23-09-2017 15:00 W. KOERSEL B NIV.2 K.ESK LEOPOLDSBURG B NIV.2

  -  
30-09-2017 11:00 FL. PAAL B NIV.1 W. KOERSEL B NIV.2

  -  
07-10-2017 15:00 W. KOERSEL B NIV.2 THES SPORT TESSENDERLO C NIV.1

  -  
14-10-2017 10:00 KFC HAM UNITED B NIV.1 W. KOERSEL B NIV.2

  -  
22-10-2017 13:00 V.K.GESTEL NIV.1 W. KOERSEL B NIV.2

  -  
29-10-2017 12:30 TURKSE FC NIV.1 W. KOERSEL B NIV.2

  -  
04-11-2017 15:00 W. KOERSEL B NIV.2 A.C.TERVANT C NIV.1

  -  
11-11-2017 11:30 K.ESK LEOPOLDSBURG B NIV.2 W. KOERSEL B NIV.2

  -  
18-11-2017 15:00 W. KOERSEL B NIV.2 FL. PAAL B NIV.1

  -  
25-11-2017 10:00 THES SPORT TESSENDERLO C NIV.1 W. KOERSEL B NIV.2

  -  
02-12-2017 15:00 W. KOERSEL B NIV.2 KFC HAM UNITED B NIV.1

  -  

 

U7 C

23-09-2017 15:00 W. KOERSEL C NIV.1 FL. PAAL A NIV.1

  -  
01-10-2017 09:30 SK HEUSDEN 06 B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
07-10-2017 11:30 MD HALEN B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
14-10-2017 15:00 W. KOERSEL C NIV.1 BOLDERBERG FC B NIV.1

  -  
21-10-2017 15:00 W. KOERSEL C NIV.1 THES SPORT TESSENDERLO D NIV.1

  -  
29-10-2017 10:00 ZONHOVEN VV A NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
04-11-2017 15:00 W. KOERSEL C NIV.1 VV LUMMEN NIV.1

  -  
11-11-2017 09:30 FL. PAAL A NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
18-11-2017 15:00 W. KOERSEL C NIV.1 SK HEUSDEN 06 B NIV.1

  -  
25-11-2017 15:00 W. KOERSEL C NIV.1 MD HALEN B NIV.1

  -  
03-12-2017 09:45 BOLDERBERG FC B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -