Matchen duiveltjes U8

 

Trainers:

Versluys Leon

Smeets Bram

Ghys Janneh

Heeren Danny

Deze kalender ondergaat regelmatig wijzigingen.

Kijk daarom op de weekendkalender !!!

U8 A

12-01-2019 10:00 LUTLOMMEL VV A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.2-1

  -  
20-01-2019 09:30 W. KOERSEL A NIV.2-1 JONG ST. TRUIDEN A NIV.2-1

  -  
26-01-2019 09:30 LOMMEL SK A NIV.2-1 W. KOERSEL A NIV.2-1

  -  
10-02-2019 09:30 W. KOERSEL A NIV.2-1 K.FC HAMONT 99 A NIV.2-1

  -  
17-02-2019 09:30 ESPERANZA PELT A NIV.2-1 W. KOERSEL A NIV.2-1

  -  
24-02-2019 09:30 W. KOERSEL A NIV.2-1 K.ESK LEOPOLDSBURG A NIV.2-1

  -  
10-03-2019 09:30 W. KOERSEL A NIV.2-1 LUTLOMMEL VV A NIV.2

  -  
16-03-2019 09:45 JONG ST. TRUIDEN A NIV.2-1 W. KOERSEL A NIV.2-1

  -  
24-03-2019 09:30 W. KOERSEL A NIV.2-1 LOMMEL SK A NIV.2-1

  -  
07-04-2019 10:00 K.FC HAMONT 99 A NIV.2-1 W. KOERSEL A NIV.2-1

  -  
14-04-2019 09:30 W. KOERSEL A NIV.2-1 ESPERANZA PELT A NIV.2-1

  -  
27-04-2019 10:00 K.ESK LEOPOLDSBURG A NIV.2-1 W. KOERSEL A NIV.2-1

  -            

U8 B

 
12-01-2019 10:00 LUTLOMMEL VV B NIV.2 W. KOERSEL B NIV.2-1

  -  
20-01-2019 09:30 W. KOERSEL B NIV.2-1 JONG ST. TRUIDEN B NIV.2-1

  -  
26-01-2019 14:00 LOMMEL SK B NIV.2-1 W. KOERSEL B NIV.2-1

  -  
10-02-2019 09:30 W. KOERSEL B NIV.2-1 K.FC HAMONT 99 B NIV.2-1

  -  
17-02-2019 10:45 ESPERANZA PELT B NIV.2-1 W. KOERSEL B NIV.2-1

  -  
24-02-2019 09:30 W. KOERSEL B NIV.2-1 K.ESK LEOPOLDSBURG B NIV.2-1

  -  
10-03-2019 09:30 W. KOERSEL B NIV.2-1 LUTLOMMEL VV B NIV.2

  -  
16-03-2019 09:45 JONG ST. TRUIDEN B NIV.2-1 W. KOERSEL B NIV.2-1

  -  
24-03-2019 09:30 W. KOERSEL B NIV.2-1 LOMMEL SK B NIV.2-1

  -  
07-04-2019 10:00 K.FC HAMONT 99 B NIV.2-1 W. KOERSEL B NIV.2-1

  -  
14-04-2019 09:30 W. KOERSEL B NIV.2-1 ESPERANZA PELT B NIV.2-1

  -  
27-04-2019 10:00 K.ESK LEOPOLDSBURG B NIV.2-1 W. KOERSEL B NIV.2-1

  -            

U8 D

12-01-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 HOUTHALEN VV NIV.2

  -  
19-01-2019 10:30 KFC HELSON HELCHTEREN C NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
26-01-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 FC ALKEN B NIV.2

  -  
02-02-2019 10:30 MELO ZONHOVEN A NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
09-02-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 FC PAAL-TERVANT C NIV.2

  -  
16-02-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 HECHTEL FC A NIV.2

  -  
23-02-2019 09:30 HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
10-03-2019 10:00 HOUTHALEN VV NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
16-03-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 KFC HELSON HELCHTEREN C NIV.2

  -  
24-03-2019 11:15 FC ALKEN B NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
30-03-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 MELO ZONHOVEN A NIV.2

  -  
06-04-2019 11:00 FC PAAL-TERVANT C NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
14-04-2019 10:00 HECHTEL FC A NIV.2 W. KOERSEL D NIV.2

  -  
27-04-2019 11:00 W. KOERSEL D NIV.2 HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.2

  -  

 

U8 C

 

12-01-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 KVK BERINGEN A NIV.1

  -  
19-01-2019 09:30 SK HEUSDEN 06 C NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
26-01-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1

  -  
03-02-2019 13:00 VK GESTEL B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
09-02-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 FC PAAL-TERVANT D NIV.1

  -  
16-02-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 KFC HAM UNITED B NIV.1

  -  
23-02-2019 09:45 STAL SPORT C NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
09-03-2019 10:00 KVK BERINGEN A NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
16-03-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 SK HEUSDEN 06 C NIV.1

  -  
24-03-2019 09:30 THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
30-03-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 VK GESTEL B NIV.1

  -  
06-04-2019 09:30 FC PAAL-TERVANT D NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
13-04-2019 11:00 KFC HAM UNITED B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
27-04-2019 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 STAL SPORT C NIV.1

  -