Matchen duiveltjes U9

Trainers:

A   Joël Noels     

B   Yari Vennekens    

D   Danny Heeren     

C     Leon Versluys   

Deze kalender ondergaat regelmatig wijzigingen.

Kijk daarom op de weekendkalender !!!

U9 A

Datum   Uitslag
02-09-2017 13:00 K.F.C. HAMONT 99 A NIV.1 W. KOERSEL A NIV.1

  -  
09-09-2017 13:30 W. KOERSEL A NIV.1 LOMMEL UNITED D NIV.2

  -  
16-09-2017 10:00 LUTLOMMEL VV A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.1

  -  
23-09-2017 13:30 W. KOERSEL A NIV.1 LINDELHOEVEN VV A NIV.1

  -  
30-09-2017 12:00 K.S.K. MEEUWEN A NIV.1 W. KOERSEL A NIV.1

  -  
14-10-2017 13:30 W. KOERSEL A NIV.1 ESPERANZA PELT A NIV.2

  -  
21-10-2017 13:30 W. KOERSEL A NIV.1 K.F.C. HAMONT 99 A NIV.1

  -  
28-10-2017 11:00 LOMMEL UNITED D NIV.2 W. KOERSEL A NIV.1

  -  
04-11-2017 13:00 W. KOERSEL A NIV.1 LUTLOMMEL VV A NIV.2

  -  
12-11-2017 10:00 LINDELHOEVEN VV A NIV.1 W. KOERSEL A NIV.1

  -  
18-11-2017 13:00 W. KOERSEL A NIV.1 K.S.K. MEEUWEN A NIV.1

  -  
03-12-2017 09:30 ESPERANZA PELT A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.1

  -  
 
U9 B

 

03-09-201710:00K.F.C. HAMONT 99 B NIV.1W. KOERSEL B NIV.1


  -  

09-09-201713:30W. KOERSEL B NIV.1LOMMEL UNITED E NIV.2

  -  

16-09-201710:00LUTLOMMEL VV B NIV.2W. KOERSEL B NIV.1

  -  

23-09-201713:30W. KOERSEL B NIV.1LINDELHOEVEN VV B NIV.1

  -  

30-09-201712:00K.S.K. MEEUWEN B NIV.1W. KOERSEL B NIV.1

  -  

14-10-201713:30W. KOERSEL B NIV.1ESPERANZA PELT B NIV.2

  -  

21-10-201713:30W. KOERSEL B NIV.1K.F.C. HAMONT 99 B NIV.1

  -  

28-10-201711:00LOMMEL UNITED E NIV.2W. KOERSEL B NIV.1

  -  

04-11-201713:00W. KOERSEL B NIV.1LUTLOMMEL VV B NIV.2

  -  

11-11-201710:00LINDELHOEVEN VV B NIV.1W. KOERSEL B NIV.1

  -  

18-11-201713:00W. KOERSEL B NIV.1K.S.K. MEEUWEN B NIV.1

  -  

03-12-201710:45ESPERANZA PELT B NIV.2W. KOERSEL B NIV.1

  -  
 
 
U9 C
 
03-09-201711:00W. KOERSEL C NIV.1HECHTEL FC A NIV.2

  -  

10-09-201711:00W. KOERSEL C NIV.1THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1

  -  

16-09-201710:00KFC HELSON HELCHTEREN C NIV.1W. KOERSEL C NIV.1

  -  

24-09-201711:00W. KOERSEL C NIV.1HOUTHALEN VV NIV.1

  -  

01-10-201711:00HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.2W. KOERSEL C NIV.1

  -  

08-10-201711:00W. KOERSEL C NIV.1MELO ZONHOVEN B NIV.2

  -  

15-10-201709:30RC HADES HASSELT D NIV.2W. KOERSEL C NIV.1

  -  

21-10-201710:00HECHTEL FC A NIV.2W. KOERSEL C NIV.1

  -  

28-10-201712:30THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1W. KOERSEL C NIV.1

  -  

05-11-201711:00W. KOERSEL C NIV.1KFC HELSON HELCHTEREN C NIV.1

  -  

11-11-201710:00HOUTHALEN VV NIV.1W. KOERSEL C NIV.1

  -  

19-11-201711:00W. KOERSEL C NIV.1HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.2

  -  

25-11-201710:00MELO ZONHOVEN B NIV.2W. KOERSEL C NIV.1

  -  

03-12-201711:00W. KOERSEL C NIV.1RC HADES HASSELT D NIV.2

  -  
U9 D
 
Datum   Uitslag
03-09-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 TURKSE FC NIV.1

  -  
10-09-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 STAL SPORT NIV.1

  -  
16-09-2017 10:00 K.ESK LEOPOLDSBURG C NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
24-09-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 SK HEUSDEN 06 C NIV.1

  -  
01-10-2017 10:00 HECHTEL FC C NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
08-10-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 SP.WIJCHMAAL A NIV.1

  -  
14-10-2017 10:00 THES SPORT TESSENDERLO E NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
22-10-2017 13:00 TURKSE FC NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
28-10-2017 10:00 STAL SPORT NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
05-11-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 K.ESK LEOPOLDSBURG C NIV.1

  -  
12-11-2017 09:30 SK HEUSDEN 06 C NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
19-11-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 HECHTEL FC C NIV.1

  -  
26-11-2017 10:00 SP.WIJCHMAAL A NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1

  -  
03-12-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 THES SPORT TESSENDERLO E NIV.1

  -