Wedstrijden U9 B - C - D

U9 B

 

03-09-201710:00K.F.C. HAMONT 99 B NIV.1W. KOERSEL B NIV.1

 



  -  


09-09-201713:30W. KOERSEL B NIV.1LOMMEL UNITED E NIV.2


  -  


16-09-201710:00LUTLOMMEL VV B NIV.2W. KOERSEL B NIV.1


  -  


23-09-201713:30W. KOERSEL B NIV.1LINDELHOEVEN VV B NIV.1


  -  


30-09-201712:00K.S.K. MEEUWEN B NIV.1W. KOERSEL B NIV.1


  -  


14-10-201713:30W. KOERSEL B NIV.1ESPERANZA PELT B NIV.2


  -  


21-10-201713:30W. KOERSEL B NIV.1K.F.C. HAMONT 99 B NIV.1


  -  


28-10-201711:00LOMMEL UNITED E NIV.2W. KOERSEL B NIV.1


  -  


04-11-201713:00W. KOERSEL B NIV.1LUTLOMMEL VV B NIV.2


  -  


11-11-201710:00LINDELHOEVEN VV B NIV.1W. KOERSEL B NIV.1


  -  


18-11-201713:00W. KOERSEL B NIV.1K.S.K. MEEUWEN B NIV.1


  -  


03-12-201710:45ESPERANZA PELT B NIV.2W. KOERSEL B NIV.1


  -  
 
 
U9 C
 
03-09-201711:00W. KOERSEL C NIV.1HECHTEL FC A NIV.2


  -  


10-09-201711:00W. KOERSEL C NIV.1THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1


  -  


16-09-201710:00KFC HELSON HELCHTEREN C NIV.1W. KOERSEL C NIV.1


  -  


24-09-201711:00W. KOERSEL C NIV.1HOUTHALEN VV NIV.1


  -  


01-10-201711:00HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.2W. KOERSEL C NIV.1


  -  


08-10-201711:00W. KOERSEL C NIV.1MELO ZONHOVEN B NIV.2


  -  


15-10-201709:30RC HADES HASSELT D NIV.2W. KOERSEL C NIV.1


  -  


21-10-201710:00HECHTEL FC A NIV.2W. KOERSEL C NIV.1


  -  


28-10-201712:30THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1W. KOERSEL C NIV.1


  -  


05-11-201711:00W. KOERSEL C NIV.1KFC HELSON HELCHTEREN C NIV.1


  -  


11-11-201710:00HOUTHALEN VV NIV.1W. KOERSEL C NIV.1


  -  


19-11-201711:00W. KOERSEL C NIV.1HALVEWEG ZONHOVEN A NIV.2


  -  


25-11-201710:00MELO ZONHOVEN B NIV.2W. KOERSEL C NIV.1


  -  


03-12-201711:00W. KOERSEL C NIV.1RC HADES HASSELT D NIV.2


  -  
U9 D
 
Datum   Uitslag
03-09-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 TURKSE FC NIV.1


  -  
10-09-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 STAL SPORT NIV.1


  -  
16-09-2017 10:00 K.ESK LEOPOLDSBURG C NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
24-09-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 SK HEUSDEN 06 C NIV.1


  -  
01-10-2017 10:00 HECHTEL FC C NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
08-10-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 SP.WIJCHMAAL A NIV.1


  -  
14-10-2017 10:00 THES SPORT TESSENDERLO E NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
22-10-2017 13:00 TURKSE FC NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
28-10-2017 10:00 STAL SPORT NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
05-11-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 K.ESK LEOPOLDSBURG C NIV.1


  -  
12-11-2017 09:30 SK HEUSDEN 06 C NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
19-11-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 HECHTEL FC C NIV.1


  -  
26-11-2017 10:00 SP.WIJCHMAAL A NIV.1 W. KOERSEL D NIV.1


  -  
03-12-2017 11:00 W. KOERSEL D NIV.1 THES SPORT TESSENDERLO E NIV.1


  -